Ostatnio na forum:

"Koniec olewania przez Admina !!! :P"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Chłodzenie na Phenom X4 955

Tagi: -

tomek1987 | 2010-06-10, 07:12:24 | Czytano 18483 razy

Witam
Chciałbym abyście pomogli mi dobrać chłodzenie do procka, ja już mam swojego faworyta, jednak jak zawszę wolę zapytać się fachowców o zdanie. Nigdy nie zmieniałem boxowego chłodzenia więc tym bardziej jest mi trudno coś wybrać mój budżet to 300 zł jednak im mniej wydam na dobre chłodzenie tym lepiej, wiadomo... cena/jakość(wydajność) to mnie najbardziej interesuje.
Mój zestaw to:
Płyta główna:
- Gigabyte MA770T-UD3P
Procesor:
- AMD Phenom II X4 955 Black Edit
Obudowa:
- Cooler Master Dominator 690
Ram:
- GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 3 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~7 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
michi93 1 1
Dziara 4 3
Gi3r3k 2 4
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.27494192s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.