Ostatnio na forum:

"Jak fajnie umeblować mieszkanie?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Chłodzenie na procesor 1055T?

Tagi: chłodzenie procesora

Arhe | 2010-05-30, 23:46:40 | Czytano 18567 razy

Jakie wybrać chłodzenie na procesor PII X6 1055T w cenie do 100zł?

PII X6 1055T
Asrock 890GX Extreme3
Goodram 2GB 1600 CL9
PowerColor Radeon HD5770 PLAY! 1024MB
Nagrywarka Blu-ray
Obudowa Dragon Midi DG-01B-D-U
2x HDD

Tam gdzie zamawiam wszystkie podzespoły (z wyjątkiem obudowy) jest Arctic-Cooling Freezer Xtreme Rev.2 i ze względu, że wszystko byłoby wysłane w jednej przesyłce, to zmieściłby się w cenie. Brać to chłodzenie czy coś innego doradzicie?

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 5 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~11 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
shogun 2 1
michi93 4 5
mICh@eL 3 3
livero 1  
stealz 1 2
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.44928098s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.