Ostatnio na forum:

"Testowanie gier"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Offtopic

Wasze historie wyjścia z długów

Tagi: -

lopsorg | 2018-04-16, 14:51:02 | Czytano 122 razy

Mam propozycję by w poniższym wątku zbierać historie osób, którym udało się skutecznie wyjść z długów. Polakom brakuje takiej świadomości finansowej, zresztą mnie samego to do niedawna dotyczyło, a obecnie więcej się mówi o tym, jak zaciągnąć kredyt, niż jak go spłacić i żyć bez długów.
Stąd pomysł żeby zbierać takie historie i sposoby na to, jak skutecznie pozbywać się długów.

Od siebie dodam, że u mnie najlepszym krokiem ku spłacie długów okazało się znalezienie dodatkowej pracy w weekendy. To była gastronomia, więc dzięki napiwkom wypłata była bardzo przyzwoita. Wymagało to sporo wysiłku, w tym czasie byłem mocno zmęczony, ale udało się. Po trzech miesiącach wyszedłem na prostą. A dziś bardzo przykładam uwagę do oszczędności.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.06216002s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.