Ostatnio na forum:

"[Wykonam]Pozycjonowanie"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Offtopic

Trening na siłowni

Tagi: -

Voyager4 | 2018-02-13, 14:58:34 | Czytano 941 razy

Cześć Wam. Wam właśnie poważny dylemat... Poszukuję właśnie jakichś naprawdę dobrych i sprawdzonych porad w zakresie odbudowy glikogenu po treningu... Czy jesteście może w stanie coś w tym obszarze tematycznym polecić i doradzić? Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej czy na przykład coś stąd byłoby ok https://www.trener.pl/odzywianie/odbuduj-glikogen-po-treningu/. Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się one przydadzą :) Jestem tego pewien :)
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.11792994s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.