Ostatnio na forum:

"Najlepszy procesor do płyty głównej Asus P5W DH Deluxe"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Offtopic

Gdzie kupujecie kosmetyki do makijażu?

Tagi: -

kwolx | 2017-12-01, 12:30:14 | Czytano 1146 razy

Cześć wszystkim forumowiczkom tego forum :)
Czy znacie może jakieś dobre drogerie internetowe z dobrym i porządnym wyborem kosmetyków do makijażu? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam nad tym co warto wybrać... Poszperałam trochę w Internecie i trafiłam na taką ofertę https://drogerium.pl/usta/konturowki-i-kredki-do-ust/ Co o tym myślicie, czy jest to Waszym zdaniem warte uwagi? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad wyborem czegoś porządnego.... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym :)
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.10017705s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.