Ostatnio na forum:

"Magnetoterapia, pomaga czy szkodzi?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

O stronie

Regulamin Forum

Tagi: regulamin

Bartek26 | 2009-10-12, 12:28:47 | Czytano 17893 razy

Regulamin forum

Ogólne
1. Forum jest dla wszystkich więc obowiązuje tu pełna kultura. Nie tolerujemy chamstwa pod żadną postacią tj. wyzwisk, wulgaryzmów bądź szyderstw.
2. Każdy jest inny i ma pełne prawo wypowiedzieć swoje zdanie, można się z nim nie zgadzać ale należy je szanować.
3. Priorytetem działalności forum jest niesienie użytkownikom pomocy, rozwiązywanie problemów w sposób wyczerpujący i podchodzenie do tematu w sposób dojrzały.
4. Warunkiem korzystania z forum jest zaakceptowanie regulaminu. Jeśli ktoś się z nim nie zgadza, ma do tego pełne prawo - żegnamy i krzyżyk na drogę :)

Forum
1. Zanim założysz nowy temat upewnij się że nie istnieje już podobny o zbliżonej tematyce bądź problematyce.
2. Zakładanie drugiego tematu o tej samej treści gdy pierwszy został zamknięty przez moderatora/admina jest surowo zabronione.
3. Podczas pisania posta pamiętaj aby nie pisać z włączonym CapsLock-iem gdyż jest to równoznaczne z krzyczeniem a krzykaczy nie tolerujemy.
4. Odpowiadając na poprzedniego posta nie cytuj go w całości, wszyscy wiedzą do czego odnosi się Twoja wypowiedź.
5. Posty nie na temat, bez ładu, składu i sensu oraz urywane w połowie zdania będą usuwane. Do pisania o pierdołach mamy Spampost no. xxx ;)
6. Jeśli jako ostatni napisałeś posta w danym temacie a chciałbyś dodać coś jeszcze, edytuj go a nie pisz kolejnego.
7. Zakazuje się zamieszczania linków do serwisów z nielegalnym oprogramowaniem, grami, muzyką i filmami.
8. Nie rozmawiamy na temat problemów z pirackim oprogramowaniem wszelkiej maści.
9. Zakazuje się zamieszczania linków do stron o tematyce: rasistowskiej, wulgarnej, obrażającej inne wyznania religijne, odrażającej czy w jakikolwiek inny sposób obrażającej godność drugiego człowieka.
10. Zakazuje się zamieszczania spamu. Jeżeli chcesz coś ogłosić, dział Reklama służy pomocą.
11. Jest dozwolone zamieszczanie linków do serwisów konkurencyjnych, pod warunkiem, że podlinkowane informacje są wartościowe, niedostępne w ramach serwisu i mają na celu uzupełnienie pomocy niesionej innym użytkowników.
12. Każdy ma prawo ocenić dowolnego posta innego usera bez tłumaczenia się dlaczego.
13. Jednocześnie, na forum nie tolerujemy kumpelstwa polegającego na sztucznym nabijaniu punktów dzięki cudownym radom jednego usera rozwiązującym wszystkie problemy drugiego (to bardzo dobrze widać :):)
14. Zakładając nowy temat na forum, zgadzasz się na otrzymywanie drogą e-mailową powiadomień o nowych odpowiedziach, informacji o przeniesieniu wątku bądź innych operacjach moderacyjnych.
15. Sprawy prywatne i inne interesy załatwiamy na prywatnym mail-u forumowym tzw PM.

Administratorzy/Moderatorzy
1. W/w osoby dbają o ład i porządek na forum więc należy liczyć się z ich zdaniem.
2. Nikt nie jest nieomylny, nawet moderator czy administrator, dlatego, jeśli ktoś z nich popełni jakąś gafę (dotyczy wypowiedzi w danym temacie na forum) spokojnie i bez obaw można mu o tym napisać na PM, lub, jeśli to błąd mniejszej wagi, wspomnieć w konkretnym temacie.
3. Jeśli temat został zamknięty przez moderatora/administratora to znaczy że istniał ku temu ważny powód. Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z Nim na PM, z pewnością udzieli ci wyczerpującej odpowiedzi.
4. Decyzje o ostrzeżeniach, banach, klątwach, zamknięciu tematu podejmowane przez modów/adminów są ostateczne i nie podlegają żadnej dyskusji. Decyzje te mogą być również dokonywane przez nich bez uzasadnienia.

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 0 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~0 punktów:
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.13534117s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.