Ostatnio na forum:

"Najlepszy procesor do płyty głównej Asus P5W DH Deluxe"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Jaka karta graficzna do mojego PC?

Tagi: -

Kratos | 2014-08-27, 20:16:58 | Czytano 11191 razy

Witam. Potrzebowałbym pomocy w doborze karty graficznej pasującej do pozostałych podzespołów, która miejmy nadzieje udźwignełaby nadchodzące premiery kilku gier m.in. Wiedźmin 3 czy Środziemie: Cień Mordoru, bądź nieco starszych jak Crysis 3 z obsługą DX11.

Płyta główna : Asus P5K SE/EPU
Procesor : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz, 2533 MHz
Pamięć Ram : Kingston 2x2 gb i 2x1gb, łącznie 6 gb
Karta graficzna obecnie : GeForce 9600 GT 512 MB

Myślałem o zakupie Radeona HD5770 ale podejrzewam że to byłaby niewielka zmiana.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.10630298s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.