Ostatnio na forum:

"Problem z javascript:void(0)"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Dźwięk i urządzenia audio

Nagłośnienie muzyczne (~ 1200 zł)

Tagi: -

Razor | 2014-07-20, 16:05:51 | Czytano 17241 razy

Budżet (~ 1200 zł)
Czego potrzebujesz? ( Nagłośnienie, nie wiem co lepsze do muzyki, czy czyste stereo czy może coś z subooferem )
Przeznaczenie ( Muzyka )
Źródło (Narazie integra na płycie Asus P7P55D ale po zakupie nagłośnienia odrazu kupuje dzwiękówke )
Oczekiwania ( Bardzo wysoka jakość dzwięku, konkretny i czysty bass(nie musi być do rozwalania ściań):
Wymagania ( Nagłośnienie musi być dużo lepsze od Creative Inspire T3100 2.1 i kina domowego LG LH-T250SC 5.1 )
Muzyka ( House, Hardstyle,Ambient )
Metraż pokoju ( 4 metry na 3,20 m. Jeśli byłyby to dwie kolumny to rozstaw między nimi moge dać do 2 m, na poziomie mojej głowy lub wyżej. Odległość od kolumny do mojej głowy będzie wynosiła ok 120 cm.
Proszę o propozycje.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.11687779s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.