Ostatnio na forum:

"Jak fajnie umeblować mieszkanie?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Jaka karta graficzna do mojego kompa ?

Tagi: karta graficzna

RaPIsZoN | 2014-07-18, 15:56:12 | Czytano 10912 razy

Witam. Chciałbym się zapytać jaką kartę pod mojego kompa.
O to przydatna konfiguracja mojego komputera.
Płyta Główna: Intel Guardfish DQ965GF
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 CPU 4300 @ 1.80GHz 1.80GHz
Zasilacz: BOX 230V 3.5A.50 - 60 HZ
Obudowa Komputerowa: PC ATX
RAM: 2Gb 2x1GB kingston. Max 4GB
System Operacyjny: Windows XP

Mój brat na podobnej konfiguracji posiada kartę graficzną o nazwie: Gygabyte Radeon 5570 HD Series, i takie nowe tytuły jak "Castlevania - Lords of Shadows 2" śmigają mu na fulla. proszę o podanie jakiś konkretnych i dobrych na miarę możliwości mojego komputera kart. Jeżeli zasilacz jest trochę za słaby, bo nie wiem dokładnie ile "V" to ile "W" więc, jeżeli zasilacz jest słaby to mam fundusze aby przekazać troche pieniędzy na nowy.

Stara Karta Graficzna: Asus Speed Setup Q3083.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.15609598s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.