Ostatnio na forum:

"Strona www grafika dla Twojej strony"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Wybór GTX560

Tagi: -

airborne82 | 2014-04-21, 02:02:49 | Czytano 11572 razy

Witam
Mam sobie fundusze na małe zmiany w zestawie i pomyślałem że czas na wymiane zasłużonego GTX260 na GTX560 .
GTX560 wersja zwykła lub Ti .

Zwykłą wersje można na allegro wyrwać w licytacji za 300-350zł .
Zaś Ti za ok. 400 zł .

Teraz pytanie :
Jakie wersje brać pod uwage a jakie unikać ?

Rozważałem :
MSI Twin Frozr II
MSI Hawk Twin Frozr III
Gigabyte WINDFORCE
ASUS DIRECTCU II

Wszystkie z podwójnym chłodzeniem (wentylator)
Cisza dla mnie nie gra takiej roli , ważne by chłodzenie dawało rade i dobrze chłodziło .

Widziałem też z pojedynczymi wentylatorami :
EVGA
ZOTAC
GAINWARD
ASUS DIRECTCU I

Ale podejrzewam że w ich wypadku temp będą sporo wyższe .


Druga możliwość to poczekać 2 miesiące i kupić nowego GTX660 ( zwykłą wersje nie Ti ) ... o ile ceny będą w granicach 600-650 zł .

Co polecacie ??
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.13109684s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.