Ostatnio na forum:

"Jaka karta pamięci?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Jaka karta graficzna do mojego komputera?

Tagi: -

deornoth5 | 2014-02-07, 22:55:54 | Czytano 12229 razy

Witam.
Mój sprzęt to:
Zasilacz: Modecom Feel III-350 ATX
Płyta główna: Gigabyte GA-946GM-S2 v2.0
Procesor: DualCore Intel Pentium E2180 2000 MHz
RAM: Kingston 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (za niedługo dojdzie 3 GB RAMu )
Karta graficzna: Intel® 946GZ Express Chipset Family

Ze względu na zintegrowaną kartę graficzną postanowiłem popytać wśród znajomych czy nie ma ktoś do sprzedania karty gdyż narazie budżet nie pozwala mi na zakup nowej karty. I mam do wyboru albo Radeon HD4850 1GB DDR5 albo Asus GeForce 9400 GT 512MB.
Zastanawiam się która jest lepsza przy moim obecnym zestawie i która nie sprawi żadnych problemów ani nie będzie ograniczana przy tym zasilaczu i procesorze.
Jestem laikiem w tych sprawach i dlatego pytam.
Liczę na szybką odpowiedź.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.31214213s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.