Ostatnio na forum:

"O wymianie zdjęć"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Jaką karte graficzną do mojego PC?

Tagi: karta graficzna,pc komp,

Lomax | 2013-11-17, 12:37:09 | Czytano 12894 razy

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum zwracam sie z pytaniem do was jaką kartę polecacie kupić do mojego "sprzętu", ponieważ obecna karta graficzna już "zionie ducha" inaczej mówiąc sprawia problemy. Problemy polegają na tym, że podczas grania obraz robi się czarny i trzeba reseta czasem bluescreen się pokaże. Początkowo pomagała zmiana pasty lecz obecnie już prawie nic nie daje (pasta STUG 2) .

Dane mojego wehikułu:

Procesor : DualCore Intel Pentium E6300, 2x 2800 MHz (10.5 x 267)

Pamięć RAM : DDR2-667 2x 2GB GoodRam

Dysk: 500gb S-ATA

Płyta Główna : Asus P5KPL-AM IN/ROEM/SI

Karta Graficzna : Nvidia GeForce 9500GT 1024MB

Zasilacz : Wiem że złom no ale. [:P]Jaką kartę polecacie do tej konfiguracji?
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.12330389s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.