Ostatnio na forum:

"Problem z javascript:void(0)"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Prośba, o pomoc w doborze karty graficznej

Tagi: Karta graficzna

MariiX | 2013-10-30, 15:16:16 | Czytano 12603 razy

Witam proszę o pomoc jak w temacie.
Aktualnie posiadam kartę Gforce 9400GT i chciałbym zmienić na coś bardziej dostosowanego do gier bez zmiany zasilacza, rozważałem model ATI Radeon™ HD 4870 ale z opisu wynika że zasilacz powinien być minimalnie o mocy 500w. Z góry dziękuje za sugestie :)


Windows Vista Home Premium 32 bit.
Zasilacz - "Fever" LC-8400BTX 400w
Typ procesora - Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz
Pamięć fizyczna - 3072 MB
Płyta główna - G31MX - Foxconn
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.15275097s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.