Ostatnio na forum:

"To i ja się pochwalę"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Karta do 300zł, przesiadka z 9600GT

Tagi: 9600

darek-04 | 2013-10-26, 13:14:51 | Czytano 13036 razy

Generalnie przymierzam się do zmiany karty graficznej, obecnie mam 9600GT.
Nie jestem jakimś wymagającym graczem i rozglądam się już od jakiegoś czasu za grafami ok 300zł.

Zestaw też nie najnowszy ale póki co musi mi wystarczyć:
C2D E8400, ASUS P5N-D, OCZ Reaper 2*2GB (800) do tego zasilacz 750W Chiefteca

Co do grafy to zastanawiałem się narazie między gtx 550ti, gtx 285 albo dołożyć i kupić gtx 295. Tyle, że znowu 2 ostatnie nie obsługują DX 11.

Co polecacie w takiej cenie?
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.09510803s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.