Ostatnio na forum:

"Program do KPiR"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Różne taktowania

Tagi: GPU-Z GTX 560 Ti

Krzysiek_Krk | 2013-10-05, 22:15:19 | Czytano 12777 razy

Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem Asusa GTX 560 Ti.
Co do karty nie posiadam zastrzeżeń, lecz nurtuje mnie od jakiegoś czasu jedno pytanie.
Otóż ostatnio przy podkręcaniu karty zauważyłem (nie po raz pierwszy - to samo przy GAINWARD GTS 450) że podnosząc taktowanie GPU w MSI AfterBurner jest ono różne niż w GPU-Z.
Obecnie mam tak ustawioną kartę: GPU - 940 MHz, Memory - 2222 MHz oraz napięcie 1,1 V i wszystko jest ok natomiast w GPU-Z pokazuje mi: GPU - 1050 MHz, Memory 1111 MHz i Shadery 1880 MHz. Co do pamięci to rozumiem sprawę lecz co do procka graficznego mam wątpliwości.
Dodam że standardowe taktowania to: 830/1002/1660 MHz.
Ludzie często pytają też na forach o zasilacz, więc powiem że jest to stary i wysłużony Chieftec 750 Watt, który nigdy mi nie sprawiał problemów.
Pozdrawiam.

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 0 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~0 punktów:
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.04742098s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.