Ostatnio na forum:

"Dotacja - unijna czy z urzędu pracy?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Pomoc w doborze karty

Tagi: -

andrewxa | 2013-03-01, 01:47:09 | Czytano 14015 razy

Witam serdecznie.

Trafiłem na Wasze forum, ponieważ jestem nowicjuszem jeśli chodzi o sprzęt komputerowy i mam szczerą nadzieję iż osoby z większym doświadczeniem zechcą podzielić się ze mną swoim doświadczeniem.
Niedawno padła mi karta graficzna, w związku z czym zmuszony jestem na zakup nowej. Używałem Gigabyte GeForce 9800GT 512MB DDR3 TV-OUT 2DVI.

Pozostałe podzespoły:
Płyta główna: Gigabyte M720-US3
Procesor: AMD Athlon 7750 Dual-Core Processor, 2700 MHz
Pamięć: 2GB
Zasilacz: Delfa Electronics GPS-500AB A 500W
System: Windows XP Home Edition
Wejście na kartę: PCI Express 2.0

Proszę o porady jaką kartę wybrać do tego zestawu. Dziękuję!
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.29707599s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.