Ostatnio na forum:

"Pieczątka za stabilność systemu."

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Optymalna karta graficzna do istniejącego zestawu

Tagi: -

66busch | 2013-02-05, 23:25:27 | Czytano 14773 razy

Cześć,
Posiadam następujący zestaw, do którego chciałbym dodać kartę graficzną. Komp jest dla dziecka (10 lat) i będzie służył do serfowania, oglądania filmów i grania.

AMD Athlon II X2 240 /2.8GHz, 2x1MB, 65W, BOX, AM3/
AsRock M3A785GM-LE /AMD 785G, DDR3-1600, mATX/
GoodRam 2GB 1333MHz CL9
Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3
Tacens Prior (92mm Fan, bez zasilacza)
Amacrox Warrior 400W
Oczywiście dokupię jeszcze kostkę pamięci do tego zestawu.
Pytanie jest: jaka karta graficzna byłaby najlepsza do tego zestawu i jaką ten zasilacz "udźwignie".

Pozdrawiam
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.19748211s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.