Ostatnio na forum:

"Problem z javascript:void(0)"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Pytanie dotyczące procka.

Tagi: -

krzysiowy22 | 2013-01-23, 23:32:51 | Czytano 14917 razy

Cześć ,otóż mam zamiar kupić ten oto procek http://allegro.pl/amd-phenom-ii-x4-965-black-edition-3-4ghz-b-stok-i2950214548.html i mam zamiar kupować chłodzenie http://www.sleeveking.pl/pl_PL/p/Zalman-CNPS-10X-Performa/673 i z tego co wyczytałem na allegro o tym procku to dodają tam chłodzenie ,i tu mam pytanie jest sens kupowania tego zalmana ?

A tu mój komp.
Procek:AMD Athlon 64 x2 Dual Core +3800 ,2437 mhz

Karta graficzna:Radeon Hd4850 Vertex3d

Płyta głowna:Asus M3N78 Pro

Ram:2gb

Zasilacz:Thermaltake Smart 530w 80+
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.12474298s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.