Ostatnio na forum:

"O wymianie zdjęć"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Upgrade procesora

Tagi: -

Lapla | 2013-01-01, 18:14:54 | Czytano 15221 razy

Na wstępie chciałbym się przywitać:
Cześć :)

a teraz do rzeczy...

Mój obecny zestaw to:
Płyta główna: Asus M4N78 PRO AM3
Procesor: AMD Phenom II X2 550 Dual 3,1GHz
Karta graficzna: Asus Radeon 4850 1gb ddr3
Pamieci:Kingston 2x2GB 800MHz CL5
Zasilacz: ModeCom Premium 400W

Planuje zmianę procesora (i zasilacza rzecz jasna).
Mam pewien dylemat pomiędzy Phenom II X4 945 a Phenom II X4 965
Z tego co czytałem każdy z nich będzie kompatybilny z moja płytą główną.
Zastanawiam się mimo wszystko czy zmiana procesora zaowocuje odczuwalną różnicą w grach.
Zdaje mi się, że teraz karta jest ograniczana przez procesor.

Przy okazji spytam o zasilacz. Jaki będzie mi potrzebny żeby to wszystko działało stabilnie? Za pewien czas planuje zmianę karty graficznej i nie chciałbym ponownie kupować nowego zasilacza.

Proszę o porady.
pzdr
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.12006497s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.