Ostatnio na forum:

"Testowanie gier"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Problem z wybraniem karty graficznej

Tagi: Pentium 4

vomu | 2012-12-25, 21:31:57 | Czytano 15136 razy

Zostałem posiadaczem płyty głównej z Asrocka, niestety zintegrowana karta graficzna Intel GMA x4500 okazała się gorsza od poprzedniego GeForca 6800 więc chciałbym poprosić o pomoc w doradzeniu jaką kartę graficzną wybrać do tego nowego nabytku ?

Płyta główna: ASRock G41M-VS3 R2.0
Zasilacz: RASURBO 450 Watt BP XII 450AC 230 Volt 50/60HZ
Tutaj screeny z CPU-Z
http://www.tinypic.pl/livhj0n675e6


Co myślicie o tym procesorze ? Wersja HT zwiększa wydajność ?
Myślałem nad Radeonem HD 4850 1gb ale czekam na propozycje dotyczące karty jak i reszty komputera

Pozdrawiam
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.267838s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.