Ostatnio na forum:

"Gry strategiczne"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Karta graficzna <350zł

Tagi: karta graficzna, 350 zł

boberczus | 2012-12-02, 19:43:59 | Czytano 15068 razy

Witam
Tematów pewnie było multum, ale szczerze mówiąc nie chce mi się szukać. Potrzebuję karty graficznej, nie musi być super kombajn, ale tak, żeby mi poszły gierki na jakiś sensownych ustawieniach. Mam do wydania jakieś 350 zł, a oto moje specyfikacje:

Płyta główna: P5KPL-AM IN/ROEM/SI
Karta graf.: GF GT 220 (bleeee...)
RAM: 2GB Kingston
Procek: Intel Pentium Dual Core E5400 2,4 GHz
Zasilacz - lepiej nie mówić xD Do wymiany na 100%, pożyczę pewnie od kumpla Chiefteca.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.08973789s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.