Ostatnio na forum:

"Płyta nie wykrywa dodatkowej pamięci ram"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Radeon 4850

Tagi: -

skinsoi | 2012-11-28, 20:38:11 | Czytano 14788 razy

Jak w temacie. Kupiłem tą kartę http://allegro.pl/karta-grafiki-gigabyte-radeon-4850-hd-i2821497519.html i oczekuje aż do mnie przyjedzie. Jak zdążyłem się zorientować, ta karta graficzna, mimo upływu lat jest nadal dość dobra i spokojnie idzie na niej pograć w nawet najnowsze tytuły może nie na full hd, ale te 1280 z detalami na high/medium spokojnie, ale nie o tym.Pytanie brzmi: Czy reszta mojego sprzętu nadaje się jeszcze do grania ?

AMD Athlon X2 4400+ (2.30 Ghz)
2 GB Ram 667Mhz
Zasilacz 400W Chieftec

To chyba w sumie wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chodzi o specyfikację do gier.

P.S: Na youtube widziałem wiele wideo, na których ludzie grali na tej karcie na max detach w najnowsze pozycje, tyle że przeważnie mieli jakieś X3, czy Phenoma. Więc największe obawy o procesor.

Pozdrawiam i oczekuję szybkiej i sprawnej odpowiedzi.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.10545897s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.