Ostatnio na forum:

"Jaka karta graficzna do procesora i5 6400 ram 8 gb"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Panowie,pomóżcie proszę.

Tagi: -

Czesław | 2012-11-17, 04:31:03 | Czytano 15385 razy

Dzień Dobry.
Postaram się krótko i jasno. Wiem że z tym o co poproszę skierujecie mnie do "Muzeum Techniki" ale może choć ktoś mi poradzi w prosty i jasny dla mnie sposób.
Są dwa zestawy (załóżmy) i teraz,czy będzie duża i zauważalna różnica i polepszenie pracy komputera na zestawie nr dwa,czy szkoda walki i zachodu ?
1.Procesor Intel Pentium 4 3,0 MHz gniazdo 468 lub 486 (myli mi się zawsze) i płyta AsRock P4i65G.
2.Procesor Intel E 2160 gniazdo 775 płyta Intel DP 35 DP
To ma pracować pod Windows XP Profesional,dalej tak jak na wstępie zestaw nr 1 chodzi,ale czy jak złożę zestaw 2 to w porównaniu do 1 będzie to "rakieta" ? :) czy też nic nie zauważę i szkoda czasu ? Z uwagi na zaawansowany wiek a co za tym idzie zdolności percepcyjne w tym wieku,wystarczą mi odpowiedzi "tak" lub "nie" bo specjalistycznych stwierdzeń mogę nie pojąć :)
Jak wspomniałem z uwagi na wiek,gry mnie nie interesują (nie nadążam z obsługą klawiszy) :) wynalazek nr 2 ma służyć do internetu,oglądania filmów itp.zajęć staruszka i emeryta :)
Z góry dziękuję za wypowiedzi i pozdrawiam.

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 2 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~3 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
byCris 2 2
Dziara 1 2
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.23175621s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.