Ostatnio na forum:

"Wybór dobrej klawiatury"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Karta graficza do wymiany

Tagi: -

kamil141 | 2012-11-16, 15:47:26 | Czytano 15099 razy

Witam serdecznie,
Postanowiłem wymienić kartę graficzną na lepszą, ponieważ moja obecna jest tak naprawdę kiepska. Przede wszystkim zależy mi na poprawie jakości w grach. Przy monitorze 17 calowym gry typu GTA 4, AC Revelations chodziły elegancko na wysokich wymaganiach, ale już na 24 calach nie jest tak różowo :D. Zastanawiam się nad kupnem karty Radeon HD 4870 X2. Co prawda trochę stara, ale dosyć dobra i można ją nie tak drogo kupić.

Mój sprzęt:
procesor: AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor 3.00 GHz
RAM: 4.00 GB DDR3
płyta główna: Gigabyte Technology M68MT-D3
zasilacz: #2597 LPK12-30E 3*SATA PCI
karta graficzna z jakiej do tej pory korzystam: GeForce GT 430

Może macie jakieś lepsze pomysły odnośnie katy jaką wybrać? Dobrze by było, gdybym w przyszłości mógł zagrać w GTA 5 na jakichś dobrych wymaganiach :)
Mój budżet wynosi ok. 450 zł.

Z góry dziękuję za odp.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.21445799s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.