Ostatnio na forum:

"Magnetoterapia, pomaga czy szkodzi?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Problem (chyba) z grafiką

Tagi: -

parman | 2012-10-04, 17:23:31 | Czytano 16239 razy

Witam! Może będziecie mogli podpowiedzieć, gdzie szukać problemu. Mianowicie: mam kartę HD 7870 (Gigabyte, nowa). Problem jest tego typu, że czasem wyłącza się monitor. Gram lub coś robię i nagle czarny ekran i informacja: BRAK SYGNAŁU, chociaż komputer wciąż pracuje. Sprawdziłem w ustawieniach: nie ma się wyłączać po jakimś czasie i brak jakiegokolwiek wygaszacza ekranu. Podejrzewam, że może coś z linią zasilacza? Jak znika obraz to nawet jak zresetuję kompa to nic się nie pojawia, tylko BRAK SYGNAŁU. Dopiero ja wyłączę główny wyłącznik na ZASILACZU, odczekam trochę i ponownie włączę to obraz się pojawia. Monitor podłączony poprzez DVI-D, do karty również DVI-D. I to chyba nie wina monitora, bo z plazmą to samo. Z góry dziękuję za pomoc.

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 1 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~6 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
leven 6 5
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.35225987s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.