Ostatnio na forum:

"Koniec olewania przez Admina !!! :P"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Problem z prawidlową instalacją karty graficznej GeForce 76

Tagi: -

darko1225 | 2012-10-02, 13:32:30 | Czytano 15107 razy

Witam !! Mam problem z prawidłowym zamontowaniem karty GeForce 7600GS ! A mianowicie po zamontowaniu karty pokazuje komunikat o niewystarczającym zasilaniu czy coś takiego , że zostanie zmniejszona wartość obliczeniowa karty aby zabezpieczyć przed uszkodzeniem komputera ! A mój komputer to Athlon 2600 z płytą główną Asus A7V 600 a zasilacz 400 w . Mimo podlączenia dodatkowego zasilania komputer pokazuje ciągle komunikat podłącz dodatkowe zasilanie !! Proszę o radę co z tym zrobić !!! A jeszcze jedno mimo braku zasilania dodatkowego grałem w gry i temperatura karty nie przekraczała 79 stopni .
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.0443759s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.