Ostatnio na forum:

"redirect.cheapred.info"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Asus ATI HD 7770 1GB problem z temperaturą

Tagi: -

sNL | 2012-09-26, 12:28:17 | Czytano 16028 razy

quad q 6660 2.4 [ oc 2.7 Ghz ]
wind 7 64
asus p5q se plus
HD 7770 1 GB nowa
8 gb ram ddr 2
nowe stery


witam mam problem z temp grafy.. po włączeniu windowsa temp w grafie wynosi 60 stopni + a aktywnosc karty 95%... nie wiem o co tu biega. Musze w speed fan ustawiać recznie wiatrak zeby nie ogladac 70+ stopni.. Grafa zachowuje sie tak jakby cały czas była obciazona np grą.. podczas grania temp podnosi sie o pare stopni .
wczoraj nagle aktywnosc karty graf podczas spoczynku wynosila 0 a temp 34 stopnie... po włączeniu gierki aktywnośc wzrosła jka i temp.. do ~~60 stopni. po wyłączeniu gry aktywność znów spadła do 0 .

proszę o pomoc (:
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.18638706s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.