Ostatnio na forum:

"Nagłośnienie muzyczne (~ 1200 zł)"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Nieuznana gwarancja HD 5870 :(.

Tagi: -

parman | 2012-09-17, 17:11:56 | Czytano 15785 razy

Witam!
No i stało się: odrzucono naprawę lub wymianę karty z powodu, cytuję:
"karta naprawiana-grzany chip i uszkodzony uklad zasilania".
Jak mogłem naprawiać kartę jak się na tym ZUPEŁNIE nie znam?
"Grzany chip" znaczy podkręcony? No był podkręcony z 850 do 900 i z 1200 do 1300, ale BEZ ZABAWY NAPIĘCIAMI! No chyba, że ANTEC zaszalał coś z zasilaniem i karta padła. Jak sprawdzić napięcia na linii zasilania karty graficznej? Zresztą raczej zasilacz ma zabezpieczenie przed tego typu przypadkami, tak?
Co robić?

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 2 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~6 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
BigMaster(BM) 5 6
voltb 1  
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.1790309s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.