Ostatnio na forum:

"To i ja się pochwalę"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

AMD HD 7870 czy Nvidia GTX 580?

Tagi: -

parman | 2012-09-09, 18:17:22 | Czytano 15451 razy

Witam!
Jednak moja ATI HD 5870 się sfajczyła :(. Nie wiem, jak pójdzie z gwarancją więc chcę już teraz (na razie teoretycznie) poradzić się, którą kartę byście polecali kupić. Myślałem o HD 7870 lub GTX 580. A może coś innego? Powiedzmy mam 1000-1100 zł do wydania na kartę. Myślałem nawet o kupnie używanej HD 5870. Jeśli polecacie HD 7870 lub GTX 580 to jakie modele, bo jest tego trochę. Ważne, żeby miała wydajne i w miarę ciche chłodzenie. Sprzęt jak w sygnaturce. Z góry dziękuję za porady.

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 1 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~2 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
Lewy648 2 2
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.09022403s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.