Ostatnio na forum:

"SIMAP"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Jaką kartę graficzna wybrać do 900zł

Tagi: -

gahu17 | 2012-09-05, 20:21:00 | Czytano 15760 razy

Witam.Właśnie zamierzam złożyć nowy komputer.Wybrałem wszystkie podzespoły z wyjątkiem karty graficznej.chce na nią przeznaczyć 900zł (maksymalnie +/- 100zł w jedną lub drugą stronę nie robi różnicy) . Zasilacz na który się zdecydowałem to OCZ Modxstream Pro 600W Modular.Natomiast procesor to AMD Phenom II x4 965 Black Edition AM3 BOX.Zastanawiałem się nad:

- MSI Radeon HD 7850 Twin Fozr III OC 2GB niestety nie znalazłem o niej zbyt wielu informacji(testów ani opinii.(czy może lepszy jest radeon 7850 od innego producenta?np. XFX Radeon HD 7850 Core Edition 2GB czy Asus Radeon HD 7850 DirectCU II 2GB DDR5 PCI-E BOX V2)


- Sapphire Radeon HD 7870 OC 2GB (chodź chyba trochę przekracza cenę 1000zl)(a może lepiej wybrać Vertex3D Radeon HD 7870 2GB który jest nieco tańszy )

- MSI Radeon 6870 Hawk 1GB z tego co czytałem wiele osób chwali tą właśnie kartę

Piszcie też własne propozycje ,z góry dzięki za pomoc:)

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 0 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~0 punktów:
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.07615614s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.