Ostatnio na forum:

"Podstawowe informacje o podatku VAT i deklaracji VAT"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

AMD Phenom II 955 i GTX680

Tagi: AMD, Phenom II 955,GTX680,

michaszek12 | 2012-09-01, 00:32:34 | Czytano 15681 razy

Witam,
Kupiłem sobię MSI GTX680 TwinFrozr III, i mając wcześniej GTX295 na którym miałem 21k w Mark06 tak na tym mam 22k, kiedy jak patrze na testy w sieci na i7 2600k spokojnie leci 30k+ -_-.

Byłem świadom że ten CPU będzie tą grafike ograniczał ale aż tak? :(

jest teraz na 4Ghz i średni widzi mi się żyłowanie go na 4Ghz+ gdyż TPD strasznie później rośnie i mimo że mam WC to układ przy 1.5V szybko się nagrzewał :/, no więc mam teraz podstawkę AM3+ i moje małe pytanie czy po przejściu na FX 8150 było by to samo? i czy byłoby to w ogóle opłacalne... czy odrazu hapsnąć się na intela? bo ze względu na system chłodzenia PC rozbieranie wszystkiego do zmiany MOBO średnio mi się widzi :P.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.34342718s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.