Ostatnio na forum:

"Jaka karta graficzna do procesora i5 6400 ram 8 gb"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Pomoc w wyborze procesora do laptopa

Tagi: procesor laptop

immelmann | 2012-08-14, 14:31:50 | Czytano 14725 razy

Cześć! Przymierzam się do zakupu nowego laptopa i chciałbym poprosić użytkowników forum o pomoc w wyborze odpowiedniego procesora. Chodzi mi o taki procesor, żebym mógł bez najmniejszego zacinania i spowolnienia jednocześnie oglądać film HD, mieć otwarte dwie przeglądarki z kilkudziesięcioma kartami (w tym kilkoma np. YouTube), mieć włączonego antywirusa, program JDownloader oraz jakiś słownik, Ponieważ chciałbym używać laptopa do odtwarzania filmów w telewizorze, chciałbym żeby procesor poradził sobie z filmami HD 3D. Poza tym chciałbym, żeby zakupiony latop robił wymienione rzeczy przez najbliższe 5 lat. Nie chodzi mi nawet o wskazanie konkretnych procesorów - za co będę jeszcze bardziej wdzięczny - ale o określenie liczby rdzeni, taktowania itp. Wielkie dzięki za pomoc.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.09169793s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.