Ostatnio na forum:

"Magnetoterapia, pomaga czy szkodzi?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Problem z podpięciem karty graficznej.

Tagi: -

krzysiowy22 | 2012-07-23, 01:52:21 | Czytano 15319 razy

Siema tak jak w temacie ,dziś przyszła mi karta graficzna Radeon HD 4850 1gb ddr5 ,i co podpiąłem ją do płyt głównej czyli złącze PCIE i jak odpalam kompa to mi wogóle monitor ,czarny jest nigdy jeszcze nie podpinałem karty graficznej i nie wiem co robić ,czy w biosie trzeba coś.

Ps:Jak ją wyjmę to normalnie wczytuje sie bios , Windows xp itp


To co ja juz próbowałem robic:
-Zainstalowac najnowsze stery
-Zmieniłem w biosie na PCIE to tyle mi dało ze nie mam czarnego ekranu na zintegorwanej karcie ale na tej nowej jak podepnę to mam czarny.

Jakieś propozycje ?

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 2 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~6 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
multijumper 5 6
Dziara 1 1
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.23950601s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.