Ostatnio na forum:

"Nowe Gamingowe Płyty BIOSTAR RACING B360GT5S oraz B360GT3S"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Potrzebny procesor do odpalenia materiału HD

Tagi: Core 2 Duo, Celeron

lukros | 2012-06-16, 14:41:58 | Czytano 15466 razy

Witam, jestem nowy z góry więc przepraszam za popełnione gafy. Mam problem z oglądaniem materiałów HD odtwarzanych na moim komputerze a wyświetlanych na telewizorze (połączenie DVI-HDMI). Podzespoły kompa: ECS P4M900T-M, Celeron D356 3,33 GHz, Powercolor HD 2600 PRO 512 Mb DDR2, 1 GB pamięci RAM DDR2 667 MHz (2x512) i sytem Win XP a w zasadzie WinDT'09.. Przy odpaleniu Youtube i włączeniu jakości HD występuje pokaz slajdów, w managerze zadań widać że użycie procesora stale wynosi 100%. Przy włączeniu filmu 720p z dysku sytuacja się poprawia, obraz jest bardziej płynny. Wygląda na to że zwyczajnie procesor nie daje rady i moje pytanie jest takie: czy jeśli zastąpie go jakimś Core 2 Duo z serii E6xxx (6320 i 6420 chodzą mi po głowie) to czy rozwiąze to mój problem? A może wina leży też w pozostałych podzespołach? Z góry dzięki za wszelkie rady, pozrawiam.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.11733007s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.