Ostatnio na forum:

"[Sprzedam] AMD Athlon X2 3800 2x2GHz 4GB DDR2, 250 GB, GeFor"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Radek 6670 Problem Catalyst

Tagi: -

biblop | 2012-05-10, 11:26:27 | Czytano 15435 razy

Witam i proszę o jak najszybsza pomoc mnie dalej meczy problem z karta graficzna przez który nie moge spać, już opowiadam posiadam tego radka 6670 chciałem zaktualizować sterowniki do tej karty, dobra zaktualizowały sie a w panelu nadal pokazuje mi AMD CATALYST 11.11 ?, kiedy pobrałem sterowniki i ze strony raz, i drugi razem przez automatyczna aktualizacje, powinno sie pokazywac 12.4, czy ktoś zna odp czemu tak sie stało ?, i jak to zmienic, sterowniki juz cale reinstalowalem.

Dodam ze jest to idetyczny problem jak ten

http://forum.pclab.pl/topic/787484-Problem-z-ATI-Catalyst-124/page__gopid__10515760&#entry10515760
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.32033706s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.