Ostatnio na forum:

"Płyta nie wykrywa dodatkowej pamięci ram"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Offtopic

Samsung solid B2710 - jak wyłączyć 3G w telefonie.

Tagi: samsung, b2710, 3g, solid

freak | 2012-04-22, 11:54:27 | Czytano 37529 razy

Czesc,

mam problem z telefonem - samsung solid B2710 - po skonfigurowaniu konta email telefon automatycznie zdaje się włączył mi sieć 3G, przez co działa krócej na baterii.
I teraz pytanie jak ten szajs wyłączyć, ikonka pali się cały czas a w opcjach za cholerę nie moge znaleźć odpowiednich ustawien dotyczacych wyłaczenia 3G. W necie nic nie moge znaleźć na ten temat.

Z góry dzieki za odpowiedzi i może moderatorzy mogłiby utworzyć kategorię na forum "GSM" czy coś w tym stylu :) pozdro
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.13587499s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.