Ostatnio na forum:

"Aktualizacja windows vista do windows 10"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Karta graficzna pod mój komputer

Tagi: Przedział 200-300 zł

Mikefield | 2012-03-18, 22:12:48 | Czytano 16247 razy

Witam! Poszukuję karty graficznej, która pociągnie mi Skyrima i Diablo 3 na znośnych detalach. W tej chwili jestem w posiadaniu GeForce 6800 XT (128mb), który nie daje rady nawet z bardzo starymi grami... a od czasu do czasu ubić smoka chyba wypada.

Preferowany przedział cenowy to 200-300zł, z ~optymalną wydajnością.

Mój komputer to :
CPU: Intel Celeron E3300 @ 2,50GHz
GPU: Nvidia GeForce 6800 XT
Memory: 2 GB RAM
Płyta główna: Asus P5G41T-M LX
Zasilacz : Highlander 400W
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.26565599s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.