Ostatnio na forum:

"Nowe Gamingowe Płyty BIOSTAR RACING B360GT5S oraz B360GT3S"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Jaka karta graficzna pod całą resztę ?

Tagi: -

skinsoi | 2012-03-11, 20:30:57 | Czytano 16609 razy

Jak w temacie:

Zasilacz: 400W (IBOX PFC) - Wiem, cudo to nie jest, ale chyba jakiegoś radka z serii 4xxx uciągnie ?
CPU: AMD Athlon 64 X2 4400+
GPU: ATI Radeon 2400Pro (Obecnie)
Memory: 2 GB RAM Geil 800Mhz
HDD: 120GB SATA II WD Cavair
Płyta główna: Gigabyte GA-M68M-S2P

Nie chodzi mi o super hiper mega sprzęt, bo wiem że na tym zasilaczu go nie zbuduje (a nie chce go narazie zmieniać). Przedział cenowy to ok 150-160 zł. Myślałem np o tym http://allegro.pl/radeon-hd4650-1gb-ddr2-gwarancja-rozruchowa14-dni-i2179433180.html (żeby nie było niedomówień, interesuję mnie sprzęt używany) z tego co wiem to mój zasilacz mu podoła. A i jeszcze jedno, ten zasilacz nie ma kabla który przyłącza się dodatkowo do karty graficznej.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.47842193s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.