Ostatnio na forum:

"O wymianie zdjęć"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

vertex hd 6870 - nie działa gdniazdo dvi

Tagi: -

Rumcajs | 2012-03-10, 13:19:54 | Czytano 16428 razy

Witam, chcę podłączyć dwa monitory do karty i odkryłem, że dolny port dvi nie działa. Każdy z monitorów ma kabel dvi, każdy z nich działa, kiedy jest podłączony do górnego portu, więc wszystkie kable, przejściówki i oba monitory na pewno działają. Zaktualizowałem sterowniki do najnowszej wersji. Proszę o rady, czy można jakoś aktywować ten port w biosie, czy może jest mechanicznie uszkodzony.

Sprzęt:
mobo: ASRock AOD790GX/128M
cpu: AMD Phenom II X4 955 Quad Core 3,2Ghz S-AM3 BOX Black edition, chłodzenie box
gpu: VERTEX Radeon HD6870 1GB DDR5 256bit PCI-E
ram: 2x2gb goodram 800 cl5
psu: corsair hx 520
monitor 1 BenQ FP951 19
monitor 2 BenQ g2420h 24
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.09915686s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.