Ostatnio na forum:

"Dotacja - unijna czy z urzędu pracy?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Pro100 - pomoc w wyborze karty mobilnej

Tagi: -

sebandas | 2012-02-19, 18:08:38 | Czytano 17415 razy

Witam potrzebuję kupić laptopa z odpowiednią kartą graficzną. Sztuka nie polega na tym by kupić sprzęt za kilka grubych tysięcy... i wiadomo, że będzie świetnie działać:). Moje kryterium jest proste aby karta ta optymalnie wykorzystywała możliwości programu Pro100 w wersji 5, ale nie chcę aby to była karta której możliwości nie będą wykorzystane przez program (a wiadomo czym lepsza grafika tym droższy sprzęt). Proszę o pomoc odnośnie tego z jaką kartą muszę poszukiwać laptopa do wyżej wymienionego programu. Poniżej wymagania sprzętowe producenta, jednak wydaje mi się że układy graficzne które podał są raczej w starszych komputerach, stąd moja niepewność i nowy wątek na tym zacnym forum.

System operacyjny: Microsoft Windows XP, 2003, Vista, Windows 7
pamięć operacyjna: co najmniej 2GB pamięci RAM
karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 albo ATI Radeon X1900 lub lepsze*
przestrzeń na dysku: (zależnie od wielkości bibliotek) ok. 2GB

* - podane zostały wymagania kart graficznych niezbędnych do uzyskania wszystkich zaawansowanych efektów wizualizacji. Komputery wyposażone w zintegrowane układy graficzne (np. laptopy wyłącznie z układami Intel GMA) mogą nie wyświetlać poprawnie wszystkich efektów, jednak program PRO100 będzie na nich działał, w pełni udostępniając pozostałe funkcjonalności.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.13850713s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.