Ostatnio na forum:

"Dotacja - unijna czy z urzędu pracy?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Nowakarta graficzna

Tagi: -

Glee | 2012-01-25, 08:10:12 | Czytano 15873 razy

Witam serdecznie właśnie padła mi karta graficzna na szczescie mam tez zintegrowaną ale chcialbym zakupic jakąs karte do +- 300 zł nie musi to być karta wypaśna bo jak wiadomo za tą cene to nie da rady :) ale szukając kart w tej kwocie jest duży wybór i chciałbym żebyście mi pomogli wybrać najbardziej optymalną do mojego komputera to juz staruszek no ale cóż tu specyfikacja komputera :

Procek : AMD athlon 64 x2 2700mhz 5200+
Płyta : gigabyte GA-61PME-S2
Pamięć : 2 gb ddr2-800mhz
zasilacz : Take me 400

płyta ma złącza :
1.1 x PCI Express x16
2.1 x PCI Express x1

Pozdrawiam i za wszelką pomoc dziekuje :)))
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.11683488s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.