Ostatnio na forum:

"Podstawowe informacje o podatku VAT i deklaracji VAT"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Karty graficzne

Nowa karta graficzna.

Tagi: -

nacjusz | 2012-01-16, 06:00:13 | Czytano 15826 razy

Witam. Od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem GF GTS 512MB. Wszystko smigało pięknie. Żadnych problemów z którąkolwiek grą. 4 miesiące temu kupiłem CRYSIS 2. I tu zaczęły sie moje schody. Kto grał, wie że mniej wiecej w połowie gry zalewa nas powódź w mieście. No i mnie też zalała... i grafikę też :/ Za radą kumpla rozkręciłem kartę, odpaliłem piekarnik i po 12 minutach grzania karta śmigała jak nowa. Aby nie zanudzać, grając w SKYRIM'a miesiąc temu - znowu to samo. Z tym że gry nie wywaliło. Wyłączyłem grę normalnie, posiedziałem na sieci i wyłączyłem kompa. Rano wstaję - patrzę, a tu poziome fale na ekranie. No to znowu piekarnik. Działa. Wczoraj posiedziałem trochę, nie grałem, i wyłączyłem kompa. Dzis rano wstaję - i znowu. Pewnie jak wrócę z pracy to znowu odpale piekarnik. Jednak wnioskuję że to nie pomoże na długo. Dlatego szukam karty za ok 400-500zł.

Co mam?
Procesor: AMD 2x3.0GHZ [Black Edition]
RAM: 2x4GB [nie pamiętam firmy] CL9, 1600Mhz z chłodzeniem
Płyta Główna: MSI GF615m-P33
Zasilacz: Jakaś 550'tka. Z napięciami nie ma problemu. Jestem elektrykiem, więc wiem. Prądów nie pamiętam.
System: W7 64bit Prof.
Monitor: 22-24 cale w panoramie [1680-1024?] i TV 42" FullHD

To chyba tyle. Z góry dziekuje za rady.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.23670602s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.