Ostatnio na forum:

"[Sprzedam] AMD Athlon X2 3800 2x2GHz 4GB DDR2, 250 GB, GeFor"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

zasilacz wydaje dziwny dźwięk

Tagi: -

valadi | 2011-12-19, 20:35:54 | Czytano 18648 razy

Witam
Od około tygodnia mam nowy zasilacz tj COOLERMASTER GX-650W 780W MAX 12V-52A 80PLUS
A dzisiaj słychać z niego dźwięk .. prądu. Taki jak kiedyś staliście przy transformatorze lub pod liniami wysokiego napięcia słychać takie bzyczenie albo buczenie, i coś takiego słyszę właśnie z okolic zasilacza. Na 100% jest to z zasilacza ponieważ nie zmieniałem w ostatnim czasie nic w komputerze..
Ogólnie nie przeszkadza mi dźwięk, no może trochę, ale to miał być zasilacz 80+ a taki dźwięk chyba oznacza, że uchodzi/traci gdzieś ten prąd? Czy mam go reklamować? Czy to w ogóle jest bezpieczne dla mnie i dla podzespołów?
pozdrawiam
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.19286799s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.