Ostatnio na forum:

"To i ja się pochwalę"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Procek do 450 zł - bez wodotrysków

Tagi: procesor

Paagan | 2011-12-12, 17:02:44 | Czytano 16955 razy

Witam, szukam procesora, w miarę wydajnego, i dobrego jak na pieniądze, które moge wydać. Gram dość dużo, ale nie w te najnowsze "next-genowe" gry, raczej w te z przed roku czy dwóch. Na procesor mogę przeznaczyć max. 450 zł. Wiem, że to nie dużo, ale tak jak pisałem, nie potrzebuje jakiegoś kombajnu.
Posiadam karte graficzną Invidia GeForce 9600 GT i płytę główną ASRock G31-VS2.
Aha, i szukam jeszcze zasilacza do 150 zł, pod te podzespoły jakie podałem wyżej + pod procek, który mi zaproponujecie.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.28176904s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.