Ostatnio na forum:

"Najlepszy procesor do płyty głównej Asus P5W DH Deluxe"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Trochę retro - Pentium 4 kontra Pentium D

Tagi: -

Janusz Nowak | 2011-11-30, 19:46:51 | Czytano 16246 razy

Bardzo chętnie poznam opinie osób korzystających niegdyś lub teraz z Pentium 4 lub Pentium D. Interesują mnie wypowiedzi na poziomie użytkownika tzn. wady i zalety a także wnioski z użytkowania. Aktualnie posiadam Celeron D 3,2 i zastanawiam się czy i co ewentualnie bym zyskał lub stracił. Że nie jest to nowa technologia już wiem. Serdecznie pozdrawiam. ( Windows XP 32 bit / Asus P5P800-VM / Asus EAH 2600 PRO AGP 512 / 1 Gb RAM / zasilacz 450 W / Monitor 37 cali Full HD ). Wymiany całości narazie nie planuję.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.09563708s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.