Ostatnio na forum:

"[Wykonam]Pozycjonowanie"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Czy jest sens wymieniać procesor?(6400)

Tagi: -

monter | 2011-10-07, 11:03:42 | Czytano 17211 razy

Witam. Zastanawiam się nad wymianą procesora.Problem tylko w tym,że nie wiem czy owa wymiana wniesie wzrost wydajności. Komputer używany głównie do gier i do momentu pojawienia się Black Opsa było dosyć dobrze. Niestety na tej grze jest fatalnie. Nie mam pojęcia,czy winę za to ponosi procesor,czy zwyczajnie jestem rozczarowany wydajnością karty graficznej.
Zestaw:
-procesor 6400(2,13),
-karta graficzna Gainward GTX 460 768MB,
-Asus P5b Deluxe Wi-Fi/AP,
-Geil 2x2GB DDR2 1066 Black Dragon,
-ENERMAX PRO82+ 525W.
Proszę o wskazówki,ukierunkowanie na jakich podzespołach się skupić.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.26482201s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.