Ostatnio na forum:

"Magnetoterapia, pomaga czy szkodzi?"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Wymiana AMD BE-2400

Tagi: -

lisu | 2011-08-19, 17:44:17 | Czytano 16423 razy

Posiadam w chwili obecnej procek BE-2400 i stwierdziłem, że raczej pora go zmienić.
Moja płyta główna to Gigabyte M68M-S2P rev. 2.3 wersja biosu FC
Zasilacz, który planuje kupić razem z prockiem to:
OCZ StealthXStream 2 500W 80+ 120mm
Na oku mam 2 modele procków:
AMD Phenom II Triple-Core 720
AMD Phenom II X2 560
Niby ten dwurdzeniowy wydaje się lepszy, bo można odblokować 2 dodatkowe rdzenie dość łatwo oraz różnica w cenie może pomóc w kupnie lepszego chłodzenia.
Stąd pytanie do was, którego lepiej kupić?
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.37814093s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.