Ostatnio na forum:

"SIMAP"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Zmiana procesora (AM2)

Tagi: -

Verexo | 2011-08-10, 21:25:17 | Czytano 17281 razy

Chciałbym zmienić procesor, moja obecna płyta główna to GA-M55S-S3 (everest pokazał, że to v1, ale nie wiadomo czy v1.0 czy v1.1). Moja obecna płyta ogarnia tylko Athlon'y x2 (w pełni, bo można tam wrzucić nawet najnowszego Phenom'a według producenta, ale moc tego procesora nie będzie w pełni wykorzystana).

Ale tutaj dochodzimy do "niestrawnego" faktu, że mam beznadziejny zasilacz. Typowy "noname" - Logic 600W. I obawiam się, że zasilacz może nie ogarnąć dobrego procka + kartę graficzną GTS450 (512MB). I teraz pytanie czy kupno procka np. Athlon x2 64 5200+ nie będzie zagrażać całej konfiguracji spaleniem się..? Procka nie kupuje teraz, ale za jakiś 1 mieś. i chciałbym uniknąć zmiany zasilacza. Co o tym sądzicie?
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.44967198s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.