Ostatnio na forum:

"Nowe Gamingowe Płyty BIOSTAR RACING B360GT5S oraz B360GT3S"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Amd Athlon 64 x2 4400+

Tagi: -

kmdrev | 2011-08-06, 00:09:02 | Czytano 16467 razy

Witam,
ciężko mi odnaleźć wartość obecną procesora z tematu, a potrzebuję go wymienić na procesor
Intel Pentium DC E5200 2x2,5800 2MB L2 45nm.
Zaproponował mi gość, że jak dorzucę kartę msi geforce nx7300gt, to wymieniamy się bez dopłaty... ale to chyba słaby byłby interes z mojej strony.
Dlatego pytanie mam,
Jaka jest różnica w cenie tych procesorów i ile warta jest karta grafiki.


Obecnie mam:
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.80GHz
nVidia 9800 gt
4 GB ram
płyta główna Asus P5N-D
zasilacz feel 500w

Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.09314799s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.