Ostatnio na forum:

"Wymiana gniazd zasilania w laptopie"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Malutki problemik

Tagi: -

RuSSeK | 2011-06-29, 10:24:19 | Czytano 15488 razy

Siemankko.
Wczoraj kurier dowiozl pod moje drzwi nowiutki procesorek czyli thlon-a II x2 250. Zamontowalem go w miejscu mojego starego athlona 4200. Uruchomilem komputer wszystko niby pieknie ladnie, lecz wyswietla mi sie cos zwanego komunikatem (zgroza) o znalezieniu nowego sprzetu. Ten sprzet ma nazwe "Mostek (brigde) Standardu PCI do CPU hosta", moze nie bylo w tym nic dziwnego, ale to sie wyswietla z kazdym uruchominiem komputera.
Dla pewnosci podam sprzet:
MoBo: Gigabyte m61pme-s2 rev.2.0
Procesor: AMD Athlon II X2 250
Grafika: His Radeon hd4670 IceQ
Ram: Good Ram 2 gb 800 mhz
Zasilacz Fortron 500 Watt
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.23274112s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.